uto09262023

Aktualizovanéstr, 29 jún 2022 7pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Štúrovčan.sk

Back Úvod Spoločnosť Školstvo Boglárka Villantová, žiačka Súkromnej spojenej školy Štúrovo, získala na ME Koruna kreativity 2019 druhé miesto

Boglárka Villantová, žiačka Súkromnej spojenej školy Štúrovo, získala na ME Koruna kreativity 2019 druhé miesto

ŠTÚROVO 12. februára 2019 - Boglárka Villantová, žiačka Súkromnej spojenej školy (SSŠ) Štúrovo, získala na Otvorených majstrovstvách Európy (ME) v Prahe - Koruna kreativity 2019 2. miesto. Ako informuje Facebook (FB) stránka SSŠ Štúrovo, Boglárka na tieto ME postúpila z Majstrovstiev Slovenska, ktoré sa uskutočnili ešte v novembri minulého roka (rok 2018 pozn. redakcia), kde obsadila taktiež 2. miesto.

Boglárka Villantová, žiačka Súkromnej spojenej školy Štúrovo, získala na ME Koruna kreativity 2019 druhé miesto

ME sa uskutočnili v odboroch kaderník, vizážista, vlasový stylista s tematikou "Freak show - Cirque de Soleil". "Konkurencia bola silná, na súťaži sa zišli tí najlepší z celého Česko - Slovenska. Súťažiaci mali na prípravu účesu 60 minút, potom nasledovali dlhé hodiny čakania na vyhlásenie výsledkov," informuje FB stránka SSŠ Štúrovo.

Na súťaž sa Bogi svedomito pripravovala, účes sa v určitých detailoch pomenil, zvýraznilo sa líčenie. "Boglárka v kategórii Dámsky spoločenský účes získala striebornú medailu a od 1. priečky ju delili len 4 body," dodáva FB stránka.

Z Boglárkou Villantovou pripravujeme rozhovor, sledujte naše stránky.

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

zdroj a foto: FB SSŠ Štúrovo

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť