uto09262023

Aktualizovanéstr, 29 jún 2022 7pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Štúrovčan.sk

Back Úvod PR články

PR články, komerčné, Levice PR články

Prenajímate nehnuteľnosť na rekreačné účely? Prezentujte sa na Hauzi!

Prenajímate na rekreačné účely chatu, chalupu, apartmán, či penzión? Chceli by ste sa trochu viac zviditeľniť a následne získavať viac rezervácií? Využite na to portál Hauzi. Pozrite sa, ako vám pomôže.

Prezentujte sa na portáli Hauzi.sk

Predstavte si, že budete mať stálu prezentáciu chaty či penziónu za jednorazový ročný poplatok. Potom už neplatíte žiadne provízie. Presne takto to funguje na portáli Hauzi. Existuje už od roku 2005 a momentálne prezentuje najväčší počet slovenských ubytovaní. Zároveň je v našich končinách najnavštevovanejší. Škoda takúto príležitosť na prezentáciu nevyužiť, čo poviete?

Prenajímate nehnuteľnosť na rekreačné účely? Prezentujte sa na Hauzi!


 

Porovnajte sa s konkurenciou

Posvieťte si prostredníctvom portálu aj na vašich blízkych susedov – konkurentov. V čom sú lepší, čo všetko ponúkajú pre svojich hostí, čo by ste ešte mohli pridať do svojej ponuky vy? Poskytujete dostatočne jasné informácie? Je niečo, čo by ste mohli doplniť, aby vás hostia zbytočne „nebombardovali" otázkami? Pýtajú sa vás napríklad, ako ďaleko je vaše ubytovanie v Štúrove od kúpaliska, alebo rôznych prírodných a historických zaujímavostí? Využite konkurenciu pre to, aby ste vedeli, ako na tom ste a v čom sa dokážete zlepšiť.

Hlavné výhody portálu Hauzi

rýchlejšie sa dostanete do povedomia potenciálnych hostí,

● zvýšite si renomé a návštevnosť,

● získate referencie,

● zaradíte sa medzi stovky (viac než 4000) ďalších ubytovateľov, ktorým portál

pravidelne prináša množstvo rezervácií,

● obsadzujú sa aj mimosezónne pobyty,

● zlepšíte si i pozície v Google vďaka kvalitnej optimalizácii portálu,

● prehľadný web a rozsiahly popis zaregistrovaných ubytovaní,

● inšpirácie a tipy na výlety na Slovensku v blogu,

● klienti si vedia vyfiltrovať typ objektu, počet osôb, vybavenie, či ubytovanie podľa budgetu,

● máte k dispozícii užitočné štatistiky,

● máte plnú podporu portálu,

● odpadnú vám starosti a zároveň sa vám rozbehne biznis,

● investovaná suma sa vám niekoľkonásobne vráti,

● navyše neplatíte žiadne provízie, len ročný poplatok.

Prenajímate nehnuteľnosť na rekreačné účely? Prezentujte sa na Hauzi!

Ako sa zaregistrovať na Hauzi?

Novú registráciu ubytovateľa si vybavíte rýchlo a jednoducho. Na webe portálu Hauzi. Vyplníte základné kontaktné údaje (meno, email, telefón…) vo formulári a odošlete. 

Následne sa už len prihlasujete pod svojím e-mailom a heslom. S prístupom do sekcie "Upraviť objekt" môžete čokoľvek dopĺňať a meniť. Vaše ubytovanie sa dá prezentovať okrem Slovenska aj v susednom Česku a Poľsku. Rozhodnutie je na vás. Cesta, ako sa zviditeľniť je naozaj jednoduchá. Výsledky viac než povzbudivé. Pridajte sa k stovkám spokojných ubytovateľov.

skuska

skuska

Veľkoobchodné ceny energií neveští pre domácnosti nič dobré. Reagovať je možné prechodom k tepelným čerpadlám

Na energetických burzách sa dnes rozhoduje o tom, aké vysoké budú v nasledujúcich rokoch ceny elektriny či tepla pre domácnosti. Aktuálny vývoj pritom vykazuje silne negatívny trend. Veľkoobchodné ceny elektriny a zemného plynu vykazujú dramatické nárasty, podobná je situácia aj na trhu s emisnými kvótami, ktorých cena zásadne ovplyvňuje cenu energií z neekologických zdrojov. Rast nákladov na elektrinu či teplo, ktoré domácnosti zažili v tomto roku, sú pravdepodobne len malou „ochutnávkou“ toho, čo bude nasledovať...

Veľkoobchodné ceny energií neveští pre domácnosti nič dobré. Reagovať je možné prechodom k tepelným čerpadlám

Čítať ďalej: Veľkoobchodné ceny energií...

Zaujímavosti, ktoré ste o plávaní (pravdepodobne) nevedeli

Keď sa povie Štúrovo a plávanie, tak sa každému automaticky vybaví Plavecký oddiel TJ Dunaj. Tento úspešný klub vedie svojich cvičencov k plávaniu, učí ich jeho umeniu a organizuje plaveské kurzy, kondičné plávanie, a vychováva aktívnych súťažiacich všetkých plaveckých disciplín. Plávanie je vskutku úžasným a elegantným športom, ktorý sa na svete teší mimoriadnej obľube. Pravdepodobne viete, aké plavecké štýly existujú a na aké vzdialenosti sa pláva. Čo ste však pravdepodobne nevedeli, je týchto zopár pozoruhodných faktov o kráľovnej vodných športov, o ktorých si dnes môžete prečítať.

Zaujímavosti, ktoré ste o plávaní (pravdepodobne) nevedeli

Čítať ďalej: Zaujímavosti, ktoré ste o...

Spojte príjemné s užitočným a osvojte si schopnosti, ktoré vám otvoria všetky dvere

( 1 x )
Nebaví vás byť single? Nie je pre vás samota nič príjemné a potrebujete sa odreagovať v spoločnosti, ktorá vám dá viac než len chvíľkové potešenie? V tom prípade je čas na náhodné zoznámenie. Príležitostí preň je viac než dosť a vy sa o tom spolu s nami môžete veľmi rýchlo presvedčiť.

Čítať ďalej: Spojte príjemné s užitočným...