štv04252019

Aktualizovanéstr, 17 apr 2019 11pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Štúrovčan.sk

Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Levice PR články

Aby ste mali jasno v každej jednej situácii

Určite ste si už neraz všimli, na akom „bode mrazu“ je vaša energia, keď máme vonku krásne slnečné počasie alebo zamračené sychravé počasie. Naše telo je vybavené dokonalými senzormi, ku ktorým patrí jeden z tých najdôležitejších, ktorým je zrak. Prostredníctvom očí vnímame takmer 90 % vonkajších podnetov, ktoré potom rozhodujú o našej aktuálnej nálade a duševnom rozpoložení.

Čítať ďalej: Aby ste mali jasno v každej...

Autoškola, vďaka ktorej sa zbavíte strachu z ciest aj inštruktora

Okrem vzdelania, patrí na pracovných pohovoroch k veľmi žiadaným podmienkam cudzí jazyk a vodičský preukaz určitej skupiny. Ovládať vozidlo je dnes jednou zo základných schopností, vďaka ktorým zvyšujete svoj ľudský kapitál, čím máte v novej práci väčšie šance na úspech a náskok pred konkurenciou.

Čítať ďalej: Autoškola, vďaka ktorej sa...

Poznáme spôsob, ako sa zviditeľniť na webe

( 1 x )

Internet ponúka neobmedzené možnosti pre prezentáciu podnikania. Vytvorenie kvalitnej webovej stránky je zložitý proces, no tu sa všetka práca zďaleka nekončí. Webovej stránke je potrebné zabezpečiť návštevnosť a množstvo ďalších vecí. Tak ako na to?

Čítať ďalej: Poznáme spôsob, ako sa...

Móda pre celú rodinu

( 1 x )

Kvalita módnych značiek sa stala obľúbenou voľbou pri nákupoch mnohých z nás. Obľubujeme ju pre jej vzhľad aj originalitu. Dnes sa preto spolu pozrieme na jednu z najobľúbenejších značiek.

Čítať ďalej: Móda pre celú rodinu

Ubytovanie v Žiline, ktoré si zamilujete

( 1 x )

Ak vás vaše pracovné povinnosti zavejú na sever našej krajiny, iste oceníte náš tip na kvalitné ubytovanie v Žiline a príjemný relax počas voľna. Alebo sa môžete v tomto hoteli pekne a s pomocou promo stánku na konferencii odprezentovať.

Čítať ďalej: Ubytovanie v Žiline, ktoré...

dy>