ned08182019

Aktualizovanépon, 29 júl 2019 1am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Štúrovčan.sk

Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Levice PR články

Ako si na pracovisku vytvoriť optimálne podmienky pre efektívnu prácu

( 1 x )
Na zvýšenie efektívnosti zamestnancov a zachovanie ich zdravia je potrebné starostlivo zvážiť pohodlie a ergonómiu pracoviska. Ak si budete zakladať spoločnosť, mali by ste na to myslieť, pretože ľudský faktor je pre kreatívnu a efektívnu prácu nesmierne dôležitý.

Čítať ďalej: Ako si na pracovisku...

Ako vás môže samota zničiť

( 1 x )
Ak vás osud presvedčil o tom, že pre vás ideálny človek už na tejto planéte neexistuje, nemali by ste robiť unáhlené rozhodnutia a zanevrieť aj na to pekné, čo vás ešte určite čaká. Nerobiť si z ľudí naokolo nepriateľov a veriť, že niekde predsa len ešte máte nádej na šťastný život po boku milujúcej osoby. Možno ju spolu s nami nájdete aj na erotickej zoznamke.

Čítať ďalej: Ako vás môže samota zničiť

Garážové brány: Ideálny spôsob, ako mať svoje auto v bezpečí

( 1 x )
Poistiť si svoje vlastné súkromie a komfort v dome kvalitnými vchodovými alebo interiérovými dverami je veľmi dôležité, no nemali by ste zabudnúť ani na exteriér, ktorý tvorí okolie domu a veci v jeho blízkosti. Jenou z takýchto možností sú aj garážové brány, o ktorých kvalite si teraz niečo povieme.

Čítať ďalej: Garážové brány: Ideálny...

Spravte z dovolenky nezabudnuteľné dobrodružstvo

( 1 x )
Obvykle sa dovolenku prepravujeme letecky, autobusom či autom. Ale čo tak vytiahnuť oblečenie na motorku a užiť si dobrodružstvo? Last minute dovolenka Taliansko alebo v inej destinácií sa tak dá absolvovať kedykoľvek bez ohľadu na ponuky cestovných kancelárií.

Čítať ďalej: Spravte z dovolenky...

Ako si vybrať kvalitné vykurovanie do kúpeľne?

( 1 x )
Počas zimných mesiacov iste oceníte možnosť zakúrenia v kúpeľni. Pri sprchovaní tak budete mať v miestnosti príjemne teplučko. Poradíme vám, ako si vybrať radiátor, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám a tomu najlepšiemu komfortu.

Čítať ďalej: Ako si vybrať kvalitné...

dy>