štv05282020

Aktualizovanépia, 08 máj 2020 4pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Štúrovčan.sk

Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Levice PR články

Zaujímavosti, ktoré ste o plávaní (pravdepodobne) nevedeli

Keď sa povie Štúrovo a plávanie, tak sa každému automaticky vybaví Plavecký oddiel TJ Dunaj. Tento úspešný klub vedie svojich cvičencov k plávaniu, učí ich jeho umeniu a organizuje plaveské kurzy, kondičné plávanie, a vychováva aktívnych súťažiacich všetkých plaveckých disciplín. Plávanie je vskutku úžasným a elegantným športom, ktorý sa na svete teší mimoriadnej obľube. Pravdepodobne viete, aké plavecké štýly existujú a na aké vzdialenosti sa pláva. Čo ste však pravdepodobne nevedeli, je týchto zopár pozoruhodných faktov o kráľovnej vodných športov, o ktorých si dnes môžete prečítať.

Zaujímavosti, ktoré ste o plávaní (pravdepodobne) nevedeli

Čítať ďalej: Zaujímavosti, ktoré ste o...

Spojte príjemné s užitočným a osvojte si schopnosti, ktoré vám otvoria všetky dvere

( 1 x )
Nebaví vás byť single? Nie je pre vás samota nič príjemné a potrebujete sa odreagovať v spoločnosti, ktorá vám dá viac než len chvíľkové potešenie? V tom prípade je čas na náhodné zoznámenie. Príležitostí preň je viac než dosť a vy sa o tom spolu s nami môžete veľmi rýchlo presvedčiť.

Čítať ďalej: Spojte príjemné s užitočným...

Krása ukrytá v jednoduchosti: Najlepší spôsob ako zaujať

( 1 x )

Zapáčiť sa nášmu okoliu je jedna z najdôležitejších úloh, pre ktorú sme schopní dnes urobiť takmer všetko. V osobnom alebo pracovnom živote, na situácii nezáleží. Dokonalí chceme byť vždy, a to nie len bežný človek, ale aj úspešná spoločnosť. Pre dokonalosť sme ochotní urobiť naozaj čokoľvek, no často zbytočne, pretože k šťastiu nám chýba naozaj málo.

Čítať ďalej: Krása ukrytá v...

Ako schladiť byt bez klimatizácie?

( 1 x )
Vytvoriť si doma príjemnú atmosféru a klímu, nie je počas tohtoročných letných horúčav jednoduché. Klimatizácia je dokonalé zariadenie, ktoré váš byt alebo dom ochladí behom niekoľkých minút. Pre mnohých je ale náročná po finančnej stránke a na samotnú inštaláciu. Iným zasa takéto prudké chladenie spôsobuje vážne zdravotné problémy a komplikácie.

Čítať ďalej: Ako schladiť byt bez...

Optimálne podmienky, ktoré zjednodušia vaše podnikanie

( 1 x )
Ako ľudia sme veľmi závislí na svojich pocitoch a vonkajších vplyvoch. Každá jedna maličkosť dokáže spôsobiť významné emócie. Preto si podľa seba a svojich hodnôt zariaďujeme k maximálnej možnej spokojnosti svoje bývanie. Ako je to ale s prácou, v ktorej trávime väčšiu časť svojho dňa? Aké doplnky zaisťujú ten najlepší komfort v tomto prostredí, kde sa často musíme sústrediť na jednu činnosť?

Čítať ďalej: Optimálne podmienky, ktoré...