str12122018

Aktualizovanéštv, 06 dec 2018 11am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Štúrovčan.sk

Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Levice PR články

Vybudujte si svoju kariéru na základe týchto pravidiel

( 2 x )
Niekto vám povie, že úspech závisí od šťastia, iní si myslia, že všetko si musíte vybojovať sami. Ďalší zas tvrdia, že úspech je určený množstvom úsilia a investícií, ktoré doň vložíte. Ľudia sme rôzni a každému z nás to môže ísť inak, jedno je ale isté, že musíme pritom dodržiavať určité pravidlá. Na niektoré z nich sa teraz pozrieme.

Čítať ďalej: Vybudujte si svoju kariéru...

Založenie spoločnosti bez vašej účasti?

( 1 x )
Dnes je trendom si vyberať pre svoje riešenie jednoduché a efektívnejšie postupy a inak tomu nie je ani v podnikaní. Klasickou cestou pri zakladaní spoločnosti s ručením obmedzeným si musíte vyčleniť a nájsť čas v priemere piatich týždňov. Rýchlejšie a jednoduchšie to ide vďaka spoločnostiam, ktoré vám už predzaloženú spoločnosť len predajú a vy tak môžete podnikať v priebehu niekoľkých hodín, prípadne dní, čo je neporovnateľne veľký rozdiel a obrovská výhoda. Ako na to?

Čítať ďalej: Založenie spoločnosti bez...

Máte zimnú záhradu? Ako ju pripraviť na väčší chlad?

( 1 x )

Leto je definitívne preč a my sa snažíme si svoje bývanie aj napriek mínusovým teplotám spríjemniť tým, čo nám robilo radosť aj v horúcich dňoch. Ide o miestnosť zimnej záhrady, v ktorej si môžeme na niekoľko mesiacov vytvoriť svoju oázu pokoja. Vyžaduje si však svoju starostlivosť a správne aplikovanie dôležitých postupov a na niektoré z nich sa teraz spolu snami môžete pozrieť.

Čítať ďalej: Máte zimnú záhradu? Ako ju...

Pohodlné taxi na letisko

Lietanie do sveta je čoraz častejšie aj pre Slovákov. Pomaly sa rozlietava aj Bratislavské a Košické letisko.

Aj keď veľká časť letov je ešte ako chartrových teda lietajú prevažne iba v letnej sezóne do prímorských destinácií. Takéto lety sú hlavne pre dovolenkujúcich. Pravidelné lety počas celej sezóny určené často krát pre biznis cestujúcich sú zriedkavejšie z týchto letísk.

Častejšie sa teda využíva blízke Viedenské letisko. Toto už patrí do vyššej európskej ligy letísk. Aká je ale ideálna doprava na letisko do Schwechatu? Transfer z Bratislavy do Viedne je možné viacerými spôsobmi. Prvý ktorý väčšinu z ľudí napadne je zobrať vlastné auto a zašoférovať tam. Veľkou nevýhodou tohto spôsobu je že musíte niekde zaparkovať. A kto už má skúsenosti z takouto formou ten vie že parkovné na letiskách po celom svete patrí k tým najdrahším. Hlavne ak sa chystáte do zahraničia na dlhšiu dobu tak Vás pri dnešných cenách leteniek môže takéto parkovanie vyjsť drahšie ako samotný let.

Modernou alternatívou je taxi služba ktorá Vás zoberie z Bratislavy priamo na letisko do Schwechatu. Kvalitné autá a skúsený profesionálny vodiči sú samozrejmosťou. Okrem toho niektoré spoločnosti ponúkajú v cene aj občerstvenie prípadne aktuálnu tlač. Takéto služby sú už na úrovni toho čo dostanete aj v lietadle. Bližšie informácie o možnostiach taxi transferu je možné nájsť na webe takejto firmy vienna-bratislava-taxi.com. K dispozícii sú aj samotné ceny prepravy z rôznych miest.

Ak sa predsa len vydáte na cestu vlastným autom nezabudnite na kontrolu náplní auta. Na webe www.oleo.sk je bohatá ponuka.

Pizza v Žiline

Pizza si našla jedinečné miesto aj na Slovensku medzi jedlami ako hlavnými tak aj ako doplnok napríklad k večernému posedeniu s priateľmi na pive. Je to naozaj medzinárodný pokrm ktorý nenájdeme iba v jeho rodisku v Taliansku ale doslova na celom svete. V prípade že máte chuť na kvalitnú pizzu v Žiline odporúčame tradičný podnik Žilinčanov a to piváreň Máj.

03

Čítať ďalej: Pizza v Žiline

dy>