štv02212019

Aktualizovanéstr, 13 feb 2019 12pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Štúrovčan.sk

Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Levice PR články

S ochrannou známkou to bude v konkurenčnom prostredí pre vás jednoduchšie

( 1 x )
Najdôležitejším a najbežnejším spôsobom individualizácie dnes je ochranná známka. Je určená na odlíšenie akéhokoľvek produktu, práce alebo služby od tisícov ďalších a možno podobných. Pre jej správne uplatnenie a využitie musíte ale zvážiť a poznať všetky jej funkcie. Niečo málo si o nich teraz povieme, vďaka čomu si dokážete overiť, či tá vaša ochranná známka spĺňa všetky potrebné kritériá.

Čítať ďalej: S ochrannou známkou to bude...

Kvalitná výbava, ktorú oceníte nielen vo vašej kancelárii

( 1 x )
Dnes sa to všade technologickými novinkami len tak "hemží". Nedokázali by sme si bez nich už ani ľahnúť do postele a zaspať. Poskytujú nám svoje služby, ktoré s veľkou radosťou aj využívame. A inak to nie je ani v prípade špeciálnych váh alebo klasickej tlačiarne.

Čítať ďalej: Kvalitná výbava, ktorú...

Ako si zostaviť dobrý marketingový plán?

( 2 x )
Váš marketingový plán by mal byť jasný, stručný a dobre premyslený dokument, ktorý vás bude sprevádzať pri uplatňovaní jednotlivých krokov do praxe. Mal by byť zameraný na dosiahnutie vašich marketingových cieľov a na to, ako ich plánujete dosiahnuť. V závislosti od toho, či vaša spoločnosť bude vyrábať akékoľvek produkty alebo poskytovať služby, je váš marketingový plán povinným faktorom úspechu.

Čítať ďalej: Ako si zostaviť dobrý...

Ako sa na ňu pripraviť a zvládnuť náročnú skúšku

( 1 x )
Každá skúška je náročná, pretože vás preveruje v nadobudnutých vedomostiach, ktoré ste si v určitom časovom okamihu mali osvojiť. Aj keď je to náročné,  mali by ste to zvládnuť, pretože bude od toho závisieť vaša budúcnosť. Každá cesta alebo spôsob takéhoto získavania a overovania si svojich vedomostí sa dá určitým spôsobom ale aj zjednodušiť.  A my sa vám skúsime poradiť, ako?

Čítať ďalej: Ako sa na ňu pripraviť a...

Ako si vytvoriť vzťah, v ktorom prekonáte aj tie najväčšie prekážky

( 1 x )
Ideálne vzťahy sú snom každého z nás, ale nie všetci vieme, ako si ich vybudovať a vytvárať aj v reálnom svete. Koniec koncov, na vybudovanie vzťahu si musíte nájsť vhodného partnera, ktorý by vás mal ideálne aj  milovať. Väčšina z nás má s tým ale problémy.

Čítať ďalej: Ako si vytvoriť vzťah, v...

dy>