str09192018

Aktualizovanépon, 17 sep 2018 10pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Štúrovčan.sk

Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Levice PR články

Pohodlné taxi na letisko

Lietanie do sveta je čoraz častejšie aj pre Slovákov. Pomaly sa rozlietava aj Bratislavské a Košické letisko.

Aj keď veľká časť letov je ešte ako chartrových teda lietajú prevažne iba v letnej sezóne do prímorských destinácií. Takéto lety sú hlavne pre dovolenkujúcich. Pravidelné lety počas celej sezóny určené často krát pre biznis cestujúcich sú zriedkavejšie z týchto letísk.

Častejšie sa teda využíva blízke Viedenské letisko. Toto už patrí do vyššej európskej ligy letísk. Aká je ale ideálna doprava na letisko do Schwechatu? Transfer z Bratislavy do Viedne je možné viacerými spôsobmi. Prvý ktorý väčšinu z ľudí napadne je zobrať vlastné auto a zašoférovať tam. Veľkou nevýhodou tohto spôsobu je že musíte niekde zaparkovať. A kto už má skúsenosti z takouto formou ten vie že parkovné na letiskách po celom svete patrí k tým najdrahším. Hlavne ak sa chystáte do zahraničia na dlhšiu dobu tak Vás pri dnešných cenách leteniek môže takéto parkovanie vyjsť drahšie ako samotný let.

Modernou alternatívou je taxi služba ktorá Vás zoberie z Bratislavy priamo na letisko do Schwechatu. Kvalitné autá a skúsený profesionálny vodiči sú samozrejmosťou. Okrem toho niektoré spoločnosti ponúkajú v cene aj občerstvenie prípadne aktuálnu tlač. Takéto služby sú už na úrovni toho čo dostanete aj v lietadle. Bližšie informácie o možnostiach taxi transferu je možné nájsť na webe takejto firmy vienna-bratislava-taxi.com. K dispozícii sú aj samotné ceny prepravy z rôznych miest.

Ak sa predsa len vydáte na cestu vlastným autom nezabudnite na kontrolu náplní auta. Na webe www.oleo.sk je bohatá ponuka.

Pizza v Žiline

Pizza si našla jedinečné miesto aj na Slovensku medzi jedlami ako hlavnými tak aj ako doplnok napríklad k večernému posedeniu s priateľmi na pive. Je to naozaj medzinárodný pokrm ktorý nenájdeme iba v jeho rodisku v Taliansku ale doslova na celom svete. V prípade že máte chuť na kvalitnú pizzu v Žiline odporúčame tradičný podnik Žilinčanov a to piváreň Máj.

03

Čítať ďalej: Pizza v Žiline

Šperky na jeseň

Jesenné počasie pripomína hru farieb a prírody. Ani v šperkoch hravosť nechýba, a preto nám jeseň ponúka rôzne farebné kombinácie, ktoré počas teplého leta nenosíme. V jesennom období kraľujú hnedé, zemité odtiene a výrazné farby ako červená alebo tmavomodrá. Aké šperky zvoliť a z čoho si môžete vybrať počas tohto ročného obdobia?

Šperky na jeseň

Čítať ďalej: Šperky na jeseň

Najnovší spôsob krádeže vozidiel sa objavuje už aj na Slovensku

Ukázalo sa, že všetky vozidlá vybavené systémom KEYLESS-GO je možné ukradnúť za pár sekúnd.

Najnovší spôsob krádeže vozidiel sa objavuje už aj na Slovensku

Čítať ďalej: Najnovší spôsob krádeže...

Všetci milujú Štúrovský vláčik

V každom z nás dospelých je kus dieťaťa. Dieťaťa, ktoré obdivovalo zbierku vláčikov u kamaráta, strýka, dedka..., fascinovaného plynulým pohybom miniatúrnej lokomotívy ťahajúcej malé vagóniky. Niekde tu sú aj korene obľúbenosti mestských (turistických, cestných, vyhliadkových) vláčikov.
sturovsky mestsky vlacik 5 20160906 1002519526

Čítať ďalej: Všetci milujú Štúrovský vláčik

dy>