ned06162019

Aktualizovanésob, 15 jún 2019 12pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Štúrovčan.sk

Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Levice PR články

Ako si vybrať kvalitné vykurovanie do kúpeľne?

( 1 x )
Počas zimných mesiacov iste oceníte možnosť zakúrenia v kúpeľni. Pri sprchovaní tak budete mať v miestnosti príjemne teplučko. Poradíme vám, ako si vybrať radiátor, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám a tomu najlepšiemu komfortu.

Čítať ďalej: Ako si vybrať kvalitné...

Spoľahlivá preprava znamená, že je vždy a včas všetko na správnom mieste

( 1 x )
Pri preprave tovaru máte na výber z viacerých možností. Môžete si vybrať lodnú, leteckú, železničnú a kamiónovú formu. My sa pozrieme na niektoré výhody jednej z nich a súčasti, ktoré pri nej využijete.

Čítať ďalej: Spoľahlivá preprava...

Aké funkcie by mal spĺňať dobrý pracovný notebook?

( 1 x )

Či už chcete surfovať po sieti z vašej pohovky, alebo mať po ruke všetky informácie na cestách, môžete použiť na tieto účely notebook. Toto zariadenie sa stáva aj čoraz väčšou súčasťou mnohých bežných profesií, vďaka ktorým si plníme svoje pracovné úlohy.

Čítať ďalej: Aké funkcie by mal spĺňať...

Aby ste mali jasno v každej jednej situácii

( 1 x )
Určite ste si už neraz všimli, na akom „bode mrazu“ je vaša energia, keď máme vonku krásne slnečné počasie alebo zamračené sychravé počasie. Naše telo je vybavené dokonalými senzormi, ku ktorým patrí jeden z tých najdôležitejších, ktorým je zrak. Prostredníctvom očí vnímame takmer 90 % vonkajších podnetov, ktoré potom rozhodujú o našej aktuálnej nálade a duševnom rozpoložení.

Čítať ďalej: Aby ste mali jasno v každej...

Autoškola, vďaka ktorej sa zbavíte strachu z ciest aj inštruktora

( 1 x )
Okrem vzdelania, patrí na pracovných pohovoroch k veľmi žiadaným podmienkam cudzí jazyk a vodičský preukaz určitej skupiny. Ovládať vozidlo je dnes jednou zo základných schopností, vďaka ktorým zvyšujete svoj ľudský kapitál, čím máte v novej práci väčšie šance na úspech a náskok pred konkurenciou.

Čítať ďalej: Autoškola, vďaka ktorej sa...

dy>