pon01272020

Aktualizovanésob, 11 jan 2020 7pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Štúrovčan.sk

Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Levice PR články

Spojte príjemné s užitočným a osvojte si schopnosti, ktoré vám otvoria všetky dvere

( 1 x )
Nebaví vás byť single? Nie je pre vás samota nič príjemné a potrebujete sa odreagovať v spoločnosti, ktorá vám dá viac než len chvíľkové potešenie? V tom prípade je čas na náhodné zoznámenie. Príležitostí preň je viac než dosť a vy sa o tom spolu s nami môžete veľmi rýchlo presvedčiť.

Čítať ďalej: Spojte príjemné s užitočným...

Krása ukrytá v jednoduchosti: Najlepší spôsob ako zaujať

( 1 x )

Zapáčiť sa nášmu okoliu je jedna z najdôležitejších úloh, pre ktorú sme schopní dnes urobiť takmer všetko. V osobnom alebo pracovnom živote, na situácii nezáleží. Dokonalí chceme byť vždy, a to nie len bežný človek, ale aj úspešná spoločnosť. Pre dokonalosť sme ochotní urobiť naozaj čokoľvek, no často zbytočne, pretože k šťastiu nám chýba naozaj málo.

Čítať ďalej: Krása ukrytá v...

Ako schladiť byt bez klimatizácie?

( 1 x )
Vytvoriť si doma príjemnú atmosféru a klímu, nie je počas tohtoročných letných horúčav jednoduché. Klimatizácia je dokonalé zariadenie, ktoré váš byt alebo dom ochladí behom niekoľkých minút. Pre mnohých je ale náročná po finančnej stránke a na samotnú inštaláciu. Iným zasa takéto prudké chladenie spôsobuje vážne zdravotné problémy a komplikácie.

Čítať ďalej: Ako schladiť byt bez...

Optimálne podmienky, ktoré zjednodušia vaše podnikanie

( 1 x )
Ako ľudia sme veľmi závislí na svojich pocitoch a vonkajších vplyvoch. Každá jedna maličkosť dokáže spôsobiť významné emócie. Preto si podľa seba a svojich hodnôt zariaďujeme k maximálnej možnej spokojnosti svoje bývanie. Ako je to ale s prácou, v ktorej trávime väčšiu časť svojho dňa? Aké doplnky zaisťujú ten najlepší komfort v tomto prostredí, kde sa často musíme sústrediť na jednu činnosť?

Čítať ďalej: Optimálne podmienky, ktoré...

6 dôležitých tipov, ako pripraviť vaše auto na dlhú cestu

( 1 x )
Pre niektorých je cestovanie autom nevyhnutnou vecou, pre iných je to spôsob, ako sa zbaviť rutiny a zorganizovať voľnočasové aktivity. Dlhšie cesty vozidlom sú počas prázdnin alebo sviatkov samozrejmosťou. Okrem balenia kufrov a plánovania zaujímavých výletov by ste nemali zabudnúť ani na samotné vozidlo a kompetentne pristupovať k jeho príprave na takúto udalosť.

Čítať ďalej: 6 dôležitých tipov, ako...

dy>